MultiCopy - Spolehlivý papír

Zde najdete informace o produktu MultiCopy Original.

Zpracovatelnost

S MultiCopy se stane zasekávání papíru minulostí. Každý list MultiCopy před zabalením vakuově odsáváme, takže odpadají starosti se zanášením přístrojů prachem. Představte si, jak se tím šetří Vaše kancelářské přístroje a prodlužuje jejich životnost.

Tiskové výsledky

 MultiCopy Original je špičkový multifunkční papír, který funguje ve všech typech kancelářských přístrojů při barevném i černobílém tisku. Papír má vysokou bělost a nese označení ColorLok, které zaručuje živější barvy, sytější černou a rychlejší schnutí.

logo-colorlok-360

Životní prostředí

MultiCopy Original je totálně bezchlórový (TCF), nese skandinávskou ekoznačku i ekoznačku EU, je k dostání i s certifikací FSC. Během výroby nevzniká žádný oxid uhličitý z fosilních paliv, což je zcela unikátní.

MultiCopy se vyrábí v závodě Nymolla v jižním Švédsku. Převážná část dřeva je získávána v okruhu 100 km, dopravní vzdálenost je tedy velmi malá. Další významnou surovinou jsou štěpky z místních pil.

Za každý vytěžený strom jsou vysazovány 2 nebo 3 nové, tím je zaručena i obnova lesa. Mladý rostoucí strom pohlcuje z atmosféry více oxidu uhličitého než starý strom. Těžba dřeva a sázení nových stromů jsou klíčové pro odpovědné lesní hospodářství a působí proti globálnímu oteplování.

 

logo-svanen-125logo-eu-ecolabel-125

logo-fsc-125logo-tcf-125

Sortiment

 MultiCopy Original je k dostání v 75, 80, 90, 100, 115 a 160 g/m2.

Formáty: A4, A3, velké formáty a role. Můžete mít také XpressBox obsahující 2500 nebalených archů.

Krátce: pro hladký chod Vaší kanceláře potřebujete jenom jeden papír!

Ekonomika

U levného papíru musíte počítat s jeho občasným zasekáváním. A každý výpadek něco stojí: ztracený čas, nižší produktivitu, rozčilování, případně peníze za mimořádnou údržbu. A kolik výpadků je třeba k eliminaci cenového rozdílu při nákupu levného papíru? Moc ne. A když elegantní prezentace pro Vašeho zákazníka nevypadá na papíru tak dobře jako na obrazovce, musíte provést úpravy a tisknout znova. To taky není příliš hospodárné. Existuje jednoduché řešení? Ano, MultiCopy.